تمامی آموزشگاه ها در فن اپ می توانند تمامی دوره های مجازی و حضوری خود به صورت رایگان و یا درصورت نیاز با دریافت هزینه به صورت ویدیو، فایل برای کاربران و کارآموزان توسط مربیان خود ارئه دهند. فن اپ برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از آموزشگاه ها دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد.

آموزشگاه ها می توانند مربیانی را که تمایل همکاری با آن ها را دارند به راحتی به سیستم و پنل کاربری خود اضافه نمایند و تمامی دسترسی لازم را به آن ها داده تا بتوانند به راحتی محتوای های لازم به صورت ( ویدیو ، فایل ) را برای کاربران خود ارائه دهند.

تمامی آموزشگاه ها و مربیان دارای صفحه پروفایل خود هستند که می توانند توضیحات مربوط به خود ، دوره ها، حوزه فعالیت ، سابقه فعالیت ، آدرس و یا عکس های مرتبط با آموزشگاه و محیط کار خود را به صورت کامل در پروفایل خود قرار دهند و کاربران کارآموزان آموزشگاه به صورت منحصر به فرد می توانند مستقیم وارد پروفایل آن ها شوند و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

در پنل آموزشگاه ها و مربیان به صورت مجزا لیست کاملی از فروش، درآمد ، میزان بازخورد و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیارشان قرارخواهد گرفت و می توانند به راحتی عملکرد خود را مورد بررسی قرار دهند . همچنین می توانند در هر زمان که تمایل دارند در خواست تسویه حساب خود اقدام نمایند.

لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید.
  • آموزشگاه متعهد میشود که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به فن اپ میدهید، دقیق، جدید و صحیح است.
  • هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. آموزشگاه میپذیرید که بلافاصله فن اپ را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده اید مطلع سازید.
  • فن اپ متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی و حقوق آموزشگاه دفاع کند و در این راستا، زیر ساخت مورد نیاز برای آموزشگاه را فراهم کند.
  • عضویت آموزشگاه در سایت فن اپ ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.
مشاهده آموزش ثبت نام و کار با پنل مربیان و آموزشگاه ها
فرم ثبت نام آموزشگاه
https://github.com/igoshev/laravel-captcha