دریافت مدرک فنی حرفه ای [در سه سوت !]

آشنایی کلی با سازمان فنی و حرفه ای  و خدمات آن :

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور یک سازمان‌ وابسته به وزارت کار و امور اجتماعی کشور است که در سال ۱۳۵۹ از ادغام سه نهاد آموزشی و به منظور ارائه آموزش های عملی با هدف آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار تشکیل شده ‌است. این سازمان که از طرف سازمان بین المللی کار یا  ILO  به رسمیت شناخته شده است، دوره های متنوعی دارد، که توسط تعداد زیادی آموزشگاه و مجتمع آموزشی در سراسر کشور به علاقه مندان تدریس می شوند. داوطلبان پس از اتمام دوره آموزشی خود باید در آزمون فنی و حرفه ای شرکت کرده تا گواهینامه کارت مهارت خود را دریافت نمایند .

مدارک اعطا شده از سازمان فنی و حرفه ای کشور معتبر بوده و دارای امتیازاتی برای دارندگان این مدارک است . به عنوان مثال برخی از مدارک دارای کد ملی آموزش بوده و در سایر کشور ها نیز معتبر است ، اما از برخی دیگر فقط می توان برای پیدا کردن شغلی متناسب با مهارت متقاضی در داخل کشور استفاده نمود.همانطور که میدانید سازمان فنی و حرفه ای کشور مهم ترین کانون کاربردی و مهارتی کشور و مرتبط با سازمان بین المللی کار است و به عضویت رسمی سازمان جهانی آموزش های مهارتی درآمده است .مدرک فنی و حرفه ای بیانگر مهارت انجام یک شغل یا حرفه بوده است که در بیش از 70 کشور دارای اعتبار است .

سوالات فنی و حرفه ای | مدرک فنی و حرفه ای | کارت مهارت خودرا دریافت نمایید| تا آخر این ویدیو همراه ما باشید .

مزایای دریافت کارت مهارت [گواهینامه ]  فنی و حرفه ای :

گواهینامه یا مدارک رسمی سازمان فنی و حرفه ای نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می باشد و در اصل ترجمه رسمی آن به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه، حکم یک سند بین المللی را خواهد داشت و فرد می تواند با ارائه ترجمه رسمی مدارک فنی حرفه ای، از مزایای احتمالی آن در هر کشوری بهره مند شوداز دیگر مزایای این مدرک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

•             جذب بهتر و سریع تر در بازار کار داخل و خارج کشور.

•             جایگزین مدارک دانشگاهی به عنوان مدرک معادل.

•             امکان جذب سریع تر در شرکت ها و موسسات.

•             امکان تدریس در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای.

سوالات فنی و حرفه ای | مدرک فنی و حرفه ای

در واقع همین اعتبار زیاد مدرک فنی و حرفه ای باعث شده است که مراکز اشتغال برای استخدام نیروی کار جدید مدرک فنی و حرفه ای درخواست کنند.از طرفی تمام جوانانی که جویای مهارت، دانش و شغل هستند به دلیل سهولت یادگیری در این سازمان، گرایش بسیاری نسبت به آن دارند.اما با وجود سهولت یادگیری، قبولی در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کار خیلی سهلی نیست و کارآموزان باید تسلط کاملی به مطالب آموزش داده شده در آموزشگاه های فنی و حرفه ای داشته باشند تا بتوانند در آزمون های سازمان قبول شده و مدرک بگیرند.

برای دریافت کارت مهارت چه کار باید کرد؟

اگر قصد گرفتن مدرک فنی حرفه‌ای در هر رشته ای را دارید می‌توانید در یکی از آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه‌ای ثبت‌نام کنید و پس از کسب مهارت های لازم برای آزمون های آن آماده شوید.برخی ازآموزشگاه های آزاد فنی و حرفه‌ای علاوه بر دوره‌های حضوری، دوره های آنلاین نیز برگزار می‌کنند.

چگونه برای آزمون [امتحان] فنی و حرفه‌ای آماده شوم؟

برای قبولی در این آزمون حتماً باید تسلط کافی را داشته باشید زیرا این آزمون‌ها کاملاً جدی و رسمی است و هیچ‌گونه تخلف و دستکاری در آن امکان ندارد.بهتر است قبل از شرکت در آزمون با نوع سؤالات آن آشنا شوید و در آزمون های آزمایشی مانند آزمون های آزمایشی سایت فن اپ شرکت کنید تا مهارت های لازم را بدست آورید.

گواهینامه فنی و حرفه ای | کارت مهارت | سوالات پر تکرار

فن اپ [نمونه سوالات فنی و حرفه ای پرتکرار] 

فن اپ یکی از پروژه های شرکت آرکا هوشمند پرداز است که باهدف بهبود سطح دانش و مهارت ورزی کارآموزان و دانش آموزان فنی وحرفه ای و نیز فراهم سازی بستری آموزشی درجهت تولید محتوا برای آموزشگاه ها ومربیان خبره فعالیت خود را در این حوزه آغاز نموده است.

خدمات فن اپ [جامع ترین نمونه سوالات برای دریافت گواهینامه ] :

فن اپ در سه زمینه آموزشی و کمک آموزشی به هموطنان خدمت رسانی می کند:

1. ارائه نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فنی و حرفه ای برای دانشجویان فنی و حرفه ای.

2. ایجاد دوره های آموزشی آنلاین به عنوان بزرگترین رسانه ی آموزش ها و دوره های آنلاین فنی و حرفه ای .

3. ایجاد بستر آموزشی کاملا آنلاین برای تمامی آموزشگاه های کشور در تمام زمینه های آموزشی.

آزمون فنی و حرفه ای | پرتکرار|جدید ترین سوالات

نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فن اپ [سوالات پرتکرار] :

مجموعه سوالاتی که در سایت فن اپ فراهم شده است همگی سوالات تستی همراه با جواب هستند که در قالب پکیج های مختلف گردآوری شده اند.محتوای سوالات همگی از آزمون های سازمان فنی و حرفه ای گردآوری شده و به جرات میتوان گفت پرتکرار ترین سوالات هر رشته را میتوانید در این پکیج ها ببینید.در نتیجه هیچ شکی در استاندارد بودن این سوالات نیست.از دیگر ویژگی های برجسته ی این نمونه سوالات طراحی هوشمندانه ی آن هاست.این نمونه سوالات به شکل آزمون های اصلی سازمان فنی و حرفه ای طراحی شده اند که تعداد سوالات در هر آزمون 30 عدد است و زمانی که برای هر آزمون در نظر گرفته شده است نیز مشابه آزمون های اصلی و 30 دقیقه است.نکته مثبت بعدی آن است که پس از پایان هر آزمون قابلیت مشاهده ی جواب های صحیح وجود دارد و یک کارنامه در اختیار کاربر قرار می گیرد.از طرفی امکان شرکت چندین باره در هر آزمون به کاربران کمک میکند که در زمان های مختلف میزان پیشرفت و یادگیری خود را بسنجند.

سایت فن اپ جهت دسترسی راحت تر به نمونه سوالات در هر رشته، استاندارد های مختلف سازمان را به چهار خوشه ی خدمات، صنعت، فرهنگ و هنر ، کشاورزی تقسیم بندی کرده است.در حال حاضر این سایت دارای بیش از 25 هزار نمونه سوال از بیش از 160 رشته ی مختلف سازمان فنی و حرفه ای است اما هر روز بر تعداد این رشته ها و نمونه سوالات مربوط به آن ها افزوده می شود.شایان ذکر است این مجموعه برای هر رشته و استانداردی که در سایت وجود دارد، تعدادی نمونه سوال رایگان قرار داده است که کاملا استاندارد و مشابه آزمون های اصلی می باشند.

آزمون حرفه ای | گواهینامه رسمی | ثبت نام آموزشگاه ها

مزایای شرکت در آزمون ها  :

شما با شرکت در هرسری از آزمون های فن اپ دانش و مهارت ورزی خود را ارتقا می دهید. تمامی سوالات سایت به صورت کاملا استاندارد و تمامی آزمون ها از سوالات پرتکرارسازمان فنی و حرفه ای بر گرفته شده است که با شرکت در آزمون های می توانید خود را بصورت رایگان آماده سازید.

ارائه خدمات به آموزشگاه ها فنی وحرفه ای  :

تمامی آموزشگاه ها در فن اپ می توانند تمامی دوره های مجازی و حضوری خود به صورت رایگان و یا درصورت نیاز با دریافت هزینه به صورت ویدیو، فایل برای کاربران و کارآموزان توسط مربیان خود ارئه دهند. فن اپ برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از آموزشگاه ها دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد.آموزشگاه ها می توانند مربیانی را که تمایل همکاری با آن ها را دارند به راحتی به سیستم و پنل کاربری خود اضافه نمایند و تمامی دسترسی لازم را به آن ها داده تا بتوانند به راحتی محتوای های لازم به صورت ( ویدیو ، فایل ) را برای کاربران خود ارائه دهند.

پنل کاربری سایت فن اپ | مرجع سوالات فنی و حرفه ای

تمامی آموزشگاه ها و مربیان دارای صفحه پروفایل خود هستند که می توانند توضیحات مربوط به خود ، دوره ها، حوزه فعالیت ، سابقه فعالیت ، آدرس و یا عکس های مرتبط با آموزشگاه و محیط کار خود را به صورت کامل در پروفایل خود قرار دهند و کاربران کارآموزان آموزشگاه به صورت منحصر به فرد می توانند مستقیم وارد پروفایل آن ها شوند و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.در پنل آموزشگاه ها و مربیان به صورت مجزا لیست کاملی از فروش، درآمد ، میزان بازخورد و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیارشان قرارخواهد گرفت و می توانند به راحتی عملکرد خود را مورد بررسی قرار دهند . همچنین می توانند در هر زمان که تمایل دارند در خواست تسویه حساب خود اقدام نمایند.

نحوه ی ثبت نام [فرصت طلایی] :

برای استفاده از خدمات سایت فن اپ ابتدا باید وارد لینک www.fan-app.ir بشوید.سپس روی آیکون ثبت نام بالای صفحه کلیک کرده و شماره تلفن همراه خود را وارد نمائید.پس از وارد کردن شماره تلفن،دکمه ثبت نام را زده و منتظر باشید تا صفحه جدید برای شما باز شود.در همین حین یک کد عبور به شماره تلفن شما پیامک خواهد شد.در صفحه باز شده فیلد های نام، نام خانوادگی، کد پیامک شده و رمز عبور دلخواه خودتان را وارد نمائید.به همین سادگی مراحل ثبت نام شما به پایان رسیده است و می توانید از خدمات سایت فن اپ استفاده کنید.به خاطر داشته باشید جهت دسترسی به نمونه سوالات رشته مورد نظرتان باید وارد یکی از خوشه بندی های سایت یعنی :

•             خدمات

•             صنعت

•             فرهنگ و هنر

•             کشاورزی

شوید و پس از آن از طریق کادر جست و جو و یا کشیدن صفحه به پایین، رشته مورد نظر خود را پیدا کنید.

کارت مهارت فنی و حرفه ای خود را دریافت نمایید. تا آخر ویدیو با فن اپ همراه باشید .

نحوه ی ثبت نام آموزشگاه ها  :

جهت ثبت نام آموزشگاه خودتان در سایت فن اپ، پس از وارد شدن به سایت باید وارد بخش (ثبت نام آموزشگاه ها و موسسات) بشوید.در این بخش یک فرم جهت ثبت نام آموزشگاه شما نمایش داده میشود که باید این فرم را به دقت پر نمائید.فرم ثبت نام شامل نام موسسه و مشخصات مدیریت آن، شماره ی تماس، کد ملی، حوزه ی فعالیت و استان محل فعالیت، آدرس موسسه و اسکن مدارکی مانند کارت ملی و مجوز فعالیت آموزشگاه می باشد.پس از پر کردن این بخش ها، مراحل ثبت نام آموزشگاه نیز به پایان می رسد.

اپلیکیشن فن اپ:

علاوه بر سایت فن اپ، اپلیکیشن فن اپ نیز به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که استفاده از خدمات فن اپ را به مراتب راحت تر خواهد کرد و امید است مورد استقبال تمام کارجویان و هنرآموزان عزیز قرار بگیرد.

ثبت نام آموزشگاه فنی وحرفه ای | دور های فنی وحرفه ای

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )