آموزشگاه های فنی و حرفه ای | ثبت نام | دریافت مدرک

 

شرایط فعالیت آموزشگاه فنی و حرفه ای  در فن اپ:

همانطور که می دانید سایت فن اپ یکی از بزرگترین مراجع نمونه سوالات سازمان فنی و حرفه ای کشور است که در بیش از 130رشته ی مختلف فنی و حرفه ای آزمون های آنلاینی را برای نمونه سوالات پر تکرار فنی و حرفه ای تدارک دیده است.این آزمون ها کاملا استاندارد هستند،به درستی زمان بندی شده اند و دارای کارنامه و پاسخ نامه های کاربردی می باشند.اما این موارد گفته شده تنها گوشه ای از خدمات بی نظیر سایت و تیم فن اپ است که برای شما عزیزان فراهم شده است.تیم فن اپ علاوه بر اینکه به فکر کارآموزان و هنرجویان فنی و حرفه ای بوده است؛ خدمات ویژه ای نیز برای مربیان و مدیران آموزشگاه های کشور چه در سازمان فنی و حرفه ای و چه در سایر سازمان ها فراهم کرده است.

تاسیس آموزشگاه فنی وحرفه ای | کسب و کارآنلاین | آموزش آنلاین همین الان این ویدیو ببین !

شما مدیران محترم آموزشگاه های کشور در هر نقطه از کشور با هر زمینه ی آموزشی می توانید از خدمت ویژه ی سایت فن اپ که همان ثبت آموزشگاه ها و موسسات در سایت فن اپ است استفاده کنید.آموزشگاه شما در هر زمینه ی آموزشی که باشد امکان ثبت شدن در سایت فن اپ را دارد.شما با این کار امکانات بسیار ویژه ای مانند امکان آنلاین سازی آموزش های آموزشگاه خود از قبیل آموزش های ویدئویی وفایل های آموزشی را خواهید داشت و به علاوه می توانید آموزش های حضوری خود را نیز در پنل اضافه کنید.شما می توانید تمام دوره های مجازی و حضوری خود را بصورت رایگان و در صورت نیاز با دریافت هزینه ی دلخواه خود در اختیار کاربران قرار دهید.فن اپ برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از آموزشگاه ها دریافت نخواهد کرد و همچنین همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد.

همچنین آموزشگاه ها می توانند مربیانی را که تمایل همکاری با آن ها را دارند به راحتی به سیستم و پنل کاربری خود اضافه نمایند و تمامی دسترسی لازم را به آن ها داده تا بتوانند به راحتی محتوای های لازم به صورت ( ویدیو ، فایل ) را برای کاربران خود ارائه دهند.تمامی آموزشگاه ها و مربیان دارای صفحه پروفایل خود هستند که می توانند توضیحات مربوط به خود ، دوره ها، حوزه فعالیت ، سابقه فعالیت ، آدرس و یا عکس های مرتبط با آموزشگاه و محیط کار خود را به صورت کامل در پروفایل خود قرار دهند و کاربران کارآموزان آموزشگاه به صورت منحصر به فرد می توانند مستقیم وارد پروفایل آن ها شوند و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.

شرایط تاسیس آموزشگاه خیاطی

تمامی آموزشگاه ها و مربیان دارای صفحه پروفایل خود هستند که می توانند توضیحات مربوط به خود ، دوره ها، حوزه فعالیت ، سابقه فعالیت ، آدرس و یا عکس های مرتبط با آموزشگاه و محیط کار خود را به صورت کامل در پروفایل خود قرار دهند و کاربران کارآموزان آموزشگاه به صورت منحصر به فرد می توانند مستقیم وارد پروفایل آن ها شوند و تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایند.در ادامه ی این مقاله آموزش کامل و مرحله به مرحله ای از نحوه ی ثبت نام آموزشگاه ها در سایت فن اپ و نحوه ی استفاده از خدمات آن برای شما قرار داده ایم که امیدواریم مطالعه ی آن به سوالات شما درباره ی این خدمت سایت فن اپ پاسخ دهد.

قوانین مربوط  به آموزشگاه ها:

•             آموزشگاه متعهد میشود که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به فن اپ میدهید، دقیق، جدید و صحیح است.

•             هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. آموزشگاه میپذیرید که بلافاصله فن اپ را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده اید مطلع سازید.

•             فن اپ متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی و حقوق آموزشگاه دفاع کند و در این راستا، زیر ساخت مورد نیاز برای آموزشگاه را فراهم کند.

•             عضویت آموزشگاه در سایت فن اپ ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.

انواع آموزشگاه های فنی و حرفه ای

نحوه و شرایط تسویه در فن اپ :

در پنل فن اپ لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. فن اپ در روز پانزدهم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب مربی واریز خواهد شد.

ثبت نام آموزشگاه ها و موسسات :

برای استفاده از خدمات سایت فن اپ و به خصوص آموزشگاه ها ابتدا باید در صفحه ی مرورگر خود آدرس www.fan-app.ir را وارد کنید تا وارد سایت فن اپ شوید.سپس صفحه را به پایین بکشید تا دکمه ی سبز رنگ ثبت نام آموزشگاه ها را مشاهده کنید.دکمه را زده و وارد بخش” ثبت نام آموزشگاه ها و موسسات” بشوید.در سمت چپ صفحه یک فرم برای پرکردن وجود دارد که شامل نام آموزشگاه-نام و نام خانوادگی مدیر آموزشگاه- شماره تماس-کد ملی- حوزه فعالیت آموزشگاه که یکی از موارد (خدمات-صنعت- فرهنگ و هنر-کشاورزی) است- استان محل فعالیت آموزشگاه- شهر و آدرس آموزشگاه می باشد.بعد از آن یک قسمت برای ارسال تصویر کارت ملی و قسمتی دیگر برای ارسال مجوز فعالیت آموزشگاه یا پروانه ی ساخت وجود دارد.در نهایت باید کد ملی را وارد کرده و روی ثبت اطلاعات آموزشگاه کلیک کنید.

فقط دقت کنید که شماره موبایل خود را به درستی وارد کنید زیرا یوزرنیم و رمز عبور شما برای شما پیامک می شود.در قسمت راست صفحه هم سه بخش اصلی وجود دارد.با مطالعه ی این قسمت ها می توانید به درستی متوجه شوید که شرایط همکاری با فن اپ چگونه است.بعد از تایید اطلاعات و مشخصات شما توسط تیم فن اپ که از طریق پیامک به شما اعلام می گردد،شما می توانید وارد سایت شده و وارد بخش "ورود به پنل کاربری" شوید.

راه اندازی کسب وکار حرفه ای

پنل کاربری :

در بخش پنل کاربری یک فرم وجود دارد که شما باید کد ملی خود و رمزی که توسط فن اپ برایتان پیامک شده، وارد کنید.در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا پیامک مربوط به رمز عبور را پاک کرده اید،می توانید روی دکمه ی" بازیابی رمز عبور" ضربه بزنید.بعد از ورود به پنل کاربری، در سمت راست صفحه می توانید نام خود و نامی که برای آموزشگاه وارد کرده اید را مشاهده کنید.در سمت چپ نیز می توانید در قسمت داشبورد، موجودی فعلی ، کل فروش ماهانه، پیام هایی که برای شما توسط کاربران ارسال شده و دوره هایی که بارگزاری کرده اید را مشاهده کنید.در منوی سمت راست بخش های دیگری نیز وجود دارد. مثلا با کلیک کردن روی بخش تولید محتوا، دو زیر مجموعه ی "قوانین"و "راهنما" را مشاهده می کنید که با مطالعه ی آن ها راحت تر می توانید فایل های آموزشی خود را آپلود کنید.

مدیریت آموزشگاه :

در قسمت پایین بخش تولید محتوا، بخش مدیریت آموزشگاه وجود دارد که شامل دو بخش "پروفایل" و "مربیان" است.با کلیک روی بخش "پروفایل" می توانید اطلاعات کاربری خود، مثل نام و نام خانوادگی مدیر آموزشگاه- نام آموزشگاه- شعار مخصوص آموزشگاه خود را تغییر دهید و عکس هدر آموزشگاه و لوگو و برند آن- توضیحات مربوط به آموزشگاه هارا اضافه کنید و در صورت لزوم آدرس آموزشگاه را وارد کنید یا تغییر دهید و در پایان برای ثبت اطلاعات دکمه ی بروزرسانی را فشار دهید.با ورود به بخش "مربیان" که زیر مجموعه ی مدیریت آموزشگاه است شما می توانید مربیانی که در آموزشگاه یا موسسه ی شما مشغول فعالیت هستند را وارد کنید.فقط کافیست دکمه + بالای صفحه را فشار دهید و فرم مربوط به نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس آن هارا وارد کنید و با زدن دکمه ی "ایجاد مربی"، نام کاربری و رمز عبور برای او پیامک می شود.همچنین در صفحه ی "مربیان "می توانید پروفایل مربیان آموزشگاه را مشاهده کنید، اطلاعات مربوط به آن ها را ویرایش کنید و در صورت قطع همکاری با هریک از آن ها، او را از لیست مربیان حذف کنید.

پنل کارآموزشگاه های جهت مدیریت

دوره های آموزشی :

 در بخش دوره های آموزشی می توانید دوره های خود را بصورت ویدئویی، فایل و یا حضوری اضافه کنید.

دوره های ویدئویی :

در قسمت دوره های ویدئویی می توانید با زدن دکمه ی "افزودن دوره" و وارد کردن عنوان دوره،دسته بندی دوره و وضعیت دوره که می تواند رایگان یا بصورت قیمت گذاری شده باشد اطلاعات دوره ی ویدئویی خود را تکمیل کنید. دقت کنید که در قیمت گذاری دوره ها ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد که بصورت خودکار محاسبه می شود.در پایان باید دکمه ی "ایجاد دوره" را فشار دهید.همچنین در صفحه ی دوره های ویدئویی می توانید دوره هایی که تا کنون در سایت قرار داده اید مشاهده کنید.اگر تیم فن اپ دوره های شما را قبول کرده باشد، قسمت بالای آنها به رنگ سبز در می آید.همچنین در قسمت پایین هر دوره سه دکمه ی کوچک وجود دارد که به شما امکان مشاهده دوره ها، ویرایش آنها و اضافه کردن قسمت های جدید به هر دوره را می دهند.

گزارش مالی آموزشگاه ها

اضافه کردن قسمت جدید به هر دوره :

برای اضافه کردن قسمت جدید به هر دوره باید روی دکمه ی آبی رنگ کلیک کنید.در این صورت یک صفحه ی جدید برای شما باز می شود که شماره قسمت های مختلف هر دوره، مدت زمان هر قسمت و حجم هر قسمت را به شما نمایش می دهد و امکان ویرایش و حذف هر قسمت را نیز فراهم می کند.

فایل های آموزشی:

پس از دوره های ویدئویی نوبت به فایل های آموزشی می رسد.با زدن دکمه ی "افزودن فایل" باز هم می توانید عنوان، دسته،وضعیت هزینه ی فایل و توضیحات مربوط به هر فایل را اضافه کنید. فقط دقت کنید که فایل های آموزشی حتما باید بصورت zip درآیند.توجه داشته باشید در قسمت فایل های آموزشی نیز مانند قسمت ویدئو های آموزشی امکان مشاهده، ویرایش و حذف هر فایل وجود دارد.

پروفایل آموزشگا ها

دوره های حضوری:

در نهایت به بخش دوره های حضوری می رسیم.در این بخش می توانید عکس و عنوان دوره های حضوری خود را مشاهده کنید و با زدن دکمه ی "افزودن دوره" و تکمیل اطلاعات مربوط به آن مثل عنوان دوره، مدت زمان دوره، قیمت دوره و کاور دوره، دوره ی جدید خود را ایجاد کنید.

امور مالی:

بخش امور مالی شامل دو زیر مجموعه ی "گزارش مالی"و"ویرایش اطلاعات حساب" است.با زدن دکمه ی "گزارش مالی" شما وارد بخش جدید می شوید که موجودی شما، میزان کل فروش ماهانه شما و درآمد کلی شما را نمایش می دهد.با زدن دکمه ی "ثبت درخواست واریز موجودی" میزان موجودی شما صفر می شود و در قسمت پایین صفحه می توانید وضعیت درخواست خود را مشاهده کنید.همچنین در قسمت پایین صفحه یک بخش "تراکنش ها"وجود دارد که با زدن آن می توانید کل تراکنش هایی که توسط کارآموزان شما انجام شده است و حتی موفق یا ناموفق بودن آن ها را مشاهده کنید.در بخش "ویرایش اطلاعات حساب" که زیر مجموعه ی امور مالی بود به شما نام بانک، نام و نام خانوادگی صاحب حساب و شماره حسابتان را نمایش می دهد که می توانید تمام آن ها را ویرایش کنید.

قوانین مربوط به آموزشگاه و ارسال تیکت

تیکت ها:

و در نهایت در بخش "تیکت"ها شما می توانید سوالات و مشکلاتی که دارید را با ما در میان بگذارید و با ما در ارتباط باشید که این کار از طریق زدن دکمه "تیکت جدید" انجام می شود.در ضمن اگر در هر کدام از مراحل ثبت نام دچار مشکل شدید، می توانید در صفحه ی اصلی سایت فن اپ روی دکمه ی چت آنلاین یا تماس با ما کلیک کنید.تیم فن اپ در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود.فن اپ عصری نوین در آموزش و مهارت ورزی آنلاین.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )