آرایش ابرو | سبک های جدید پیرایش ابرو | انواع مدل های آرایش

ابروها و مژه ها تاثیر خود را در صنعت مد گذاشته اند. در حال حاضر ، ما چهره خود را با مژه های ضخیم و ابروهای تیره زیباتر می کنیم. اما آیا بیشتر به ابروها و مژه های خود فکر کرده اید؟ فراتر از مد ، ما از مژه و ابرو برای محافظت از چشم استفاده می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محافظت از ابرو ، و اینکه چگونه می توانید با استفاده از روش های مناسب، زیبایی ابرو های خود را افزایش دهید، با این مقاله فن اپ همراه باشید.

نمونه سوالات پیرایشگر ابرو و صورت زنانه فنی و حرفه ای

ابروها روی صورت ما هستند تا از چشم ها در برابر عرق و رطوبت صورت محافظت کنند. وقتی عرق می کنیم یا وقتی باران می بارد ، ابروها آب را از چشمان ما به طرف صورت هایمان هدایت می کنند. به همین دلیل فرم ابروهای ما مانند قوس است. وقتی ابروهای خود را نازک می کنیم، آن ها را تغییر می دهیم و آن ها نیز نمی توانند کار خود را انجام دهند.همانطور که ابروها از چشم ما در برابر رطوبت محافظت می کنند ، مژه ها نیز محافظ هستند. اگرچه موهای مژه ریزتر هستند ، اما هنوز از چشمان ما در برابر گرد و غبار ، خاک و آوار محافظت می کنند. مژه ها هنگام پلک زدن مانند محافظ کمکی یا مانند حصاری هستند که پلک هایمان را احاطه کرده اند.

پیرایش ابرو- صورت زنانه

رشد موهای ابرو ماه ها طول می کشد ، در حالی که موهای مژه به سرعت جای خود را می گیرند. درک اهداف محافظت از آن ها آسان است ، اما در مورد زیبایی زنان و آرایش چه فکر می کنید؟ برخی از افراد سوال می کنند که آیا استفاده از آرایش بی خطر است؟ مارک هایی وجود دارند که نسبت به برخی از مارک های دیگر پایدارتر ، سالم تر و از محصولات با کیفیت بهتر ساخته شده اند. منطقی است که برای کالاهایی که اینقدر نزدیک چشمتان قرار می دهید بهترین محصولات با کیفیت را انتخاب کنید.

نمونه سوالات پیرایشگر ابرو و صورت زنانه فنی و حرفه ای کلیک کنید !

بند انداختن ، شیو کردن ، اپیلاسیون بهترین روش برای اصلاح ابروها چیست؟

شما انتخاب های زیادی از روش های اصلاح مانند برداشت ، شیو کردن، اپیلاسیون و بند اندازی داریداما کدام روش برنده است؟ با انتخاب های زیاد روش های برداشتن ابرو در نوک انگشتان شما ، انتخاب بهترین روش می تواند کار مشکلی باشد.اما ، قبل از این که بتوانیم به مراسم جایزه ای که مدت ها انتظار آن را می کشیم بپردازیم و اهدای جوایز را شروع کنیم ، بگذارید ابتدا نقاط قوت و ضعف فردی هر یک از شرکت کنندگان را بررسی کنیم.

ترمیم-ابرو-صورت زنانه

1-اپیلاسیون

اپیلاسیون معمولاً به معنای پخش ماده چسبناک واکس بر روی ناحیه مورد نظر و اجازه سفت شدن قبل از برداشتن ماهرانه آن است.این روشی روشی سریع و ارزان است. اپیلاسیون برای 6 تا 8 هفته خوب ابروهای شما را مرتب و تمیز می کند. بهترین قسمت این روش؟ موهای شما ریزتر از قبل رشد می کنند.با این حال ، اپیلاسیون به دلیل التهاب شدید درد و قرمزی سریع ، مشهور است.قطعاً اپیلاسیون یکی از روش های دردناک موجود است.ناحیه اطراف ابروهای شما ممکن است برای کل روز پس از اپیلاسیون حساس و ملتهب باقی بماند. اگر آستانه درد شما به میزان قابل توجهی بالا است ، قطعاً اپیلاسیون به دلیل فرآیند سریع و اثربخشی طولانی مدت ارزش آن را دارد.

آرایش-ابرو-زنان-حرفه ای آرایش کنید

2. بند انداختن

این روش باستانی خاورمیانه نه تنها می تواند تماشای یک شگفتی باشد ، بلکه یک روش حذف بسیار موثر است.شبکه نخ ها با هماهنگی کامل یک رشته ابرو را به دام می اندازند و آن را از فولیکول آن جدا می کنند. هر چقدر که گزنده و دردناک به نظر می رسد ، بگذارید به شما اطمینان دهیم فقط برای چند بار اولیه این احساس را خواهید داشت. مشتریان دایمی این روش می توانند این تضمین را بدهند که با هر جلسه تحمل پذیرتر می شود.علاوه بر این، این روش بدون اثرات بعدی تورم و حساسیت بسیار کارآمد و ارزان است. تقریبا 6 تا 10 هفته ابروهای شما از لیست نگرانی های شما خارج خواهد شد.

تا اخر مقاله همراه فن اپ باشید !

3. تمیز کردن ابرو درخانه

بسیاری بر این باورند که برداشتن ابرو یک روش آسان است که به راحتی در خانه و با استفاده از یک موچین انجام می شود.با این حال ، اینطور نیست. برداشتن ابرو به صبر، توجه زیاد به جزئیات و شهود اساسی هنری نیاز دارد.آرایشگران باتجربه معمولاً با کشیدن شکل ابرو مورد نظر خود ، قبل از کندن موهای خارج از مرز ، شروع می کنند. اگرچه وقت گیر و نسبتاً چالش برانگیز است ، می توان گفت که مطمئن ترین و انعطاف پذیرترین روش است.بنابراین ، اگر شما یک هنرمند نسبتاً ماهر هستید ، این روش برای شما مناسب است.

پیرایش ابرو -ترمیم- تقویت ابرو

4. شیو کردن

سریع و راحت ، نمی توان انکار کرد که شیو کارآمدترین و راحت ترین روش است.اما ، این روش کم اثرترین روش محسوب می شود. شیو کردن فقط موهای بالای پوست را از بین می برد و فولیکول مو را هدف قرار نمی دهد و باعث می شود موها ضخیم و ضخیم تر شوند.همچنین ، اگر بی دقتی کنید، ممکن است که پوست خودتان را برش دهید یا دچار سوختگی ناخوشایند تیغ شوید.هزینه را فراموش نکنیم. تعویض مداوم تیغه ها می تواند برای کیف پول شما سنگین باشد و آن را یکی از روش های گران قیمت قلمداد کند.

آرایش ابرو

انتخاب روش اصلاح از بین روش های موجود:

به نظر می رسد که برای اولین بار بین اپیلاسیون و بند انداختن رابطه داریم. این دو روش از همه کم هزینه تر و موثرتر هستند.علیرغم سطح درد بالاتر ، می توان گفت داشتن چندین هفته ابرو های تمیز ارزش تحمل کردن چند دقیقه درد را دارد. برداشتن ابرو با موچین در جایگاه دوم خواهد بود. اگرچه مقداری مهارت می طلبد ، اما بسیار موثر است و برای مدت زمان خوبی ادامه دارد.در مورد ریش تراش ، بهتر است بخواهید در قسمت لوازم آرایش مردانه باقی بماند.

فن اپ ، عصری نوین در آموزش و مهارت آموزی آنلاین

5 اشتباهی که برای رسیدن به ابروهای زیبا باید کاملاً از آن ها اجتناب کنید:

موچین کردن دائمی ابروها، آن هارا بسیار نازک می کند و باعث می شود که به نظر برسد ابرو تراشیده شده است ، اما این روند همراه با دوران Spice Girls اکنون مدتهاست که از بین رفته است. و این چیز خوبی است! اگر می خواهید ابروهای سالمی داشته باشید ، از برداشتن بیش از حد آن ها خودداری کنید. انجام این کار در واقع از رشد مو جلوگیری می کند و هرگز اجازه نمی دهید که شکل اصلی خود را بدست آورند. برای ابروهای زیبا و کاملاً طبیعی،توصیه می شود که موهای زائد آن (از جمله موهایی که "بیش از حد طبیعی" نیستند) از بین بروند ، اما نازک شدن ابروها در نهایت به قوس طبیعی آن آسیب می رساند.آرایش دائمی ، اپیلاسیون ، رنگ های نامناسب: این ها اقدامات اشتباهی است که برای داشتن ابروهایی به زیبایی طبیعی باید از آن ها اجتناب کنید.

آرایش ابرو-زیبایی- آرایش

ابرو علاوه بر اینکه پنجره های چشمان شماست و با پوشاندن قسمت بالای چشم از آن محافظت می کند، روح ظاهری هر زن است ... از این رو بسیار مهم است که از ظاهر آن ها به خوبی مراقبت کنیم و از آن ها غافل نشویم.هیچ شکی وجود ندارد که ما باید از تغییر دادن خط اصلی و قوس ابرو خودداری کنیم. ایده آل این است که به جای برداشتن بی دلیل ابرو ، روی آن ها ظریف کار کنیم.فقط نگران مو های سر خود نباشید ، به ابروهای خود نیز توجه کنید.اگر دقت کرده باشید متوجه می شوید که ابروهای ما خود به خود نازک می شوند ، چه اتفاقی می افتد؟ حتی فکر کردن در مورد آن مسئله ناراحت کننده ای است. ابرو نقش آرایشی و بهداشتی فوق العاده مهمی دارد و شما ممکن است بدون ابرو بسیار متفاوت و عجیب به نظر برسید.دلایل زیادی وجود دارد که چرا افراد ممکن است ابروهای خود را از دست بدهند. برای درمان این وضعیت ناخوشایند ابتدا باید علت اصلی مشکل را پیدا کنیم

انواع مدل ابرو

1-کمبودمواد مغذی:

نداشتن یک رژیم غذایی متعادل فقط بر وزن و تناسب اندام شما تأثیر نمی گذارد. کمبود آهن یا ویتامین های A ، B ، D و E می تواند دلیل ریزش موهای ابرو شما باشد.

2-اگزما

اگزما یک بیماری شایع پوستی است که باعث خارش و خشکی پوست می شود. این وصله های خشک و خارش دار ممکن است در زیر ابرو ایجاد شود که باعث نازک شدن موهای ابرو می شود.

مدل ابرو دخترانه

3-هایپرتیروئیدیسم

از بین رفتن یا نازک شدن یک سوم جانبی ابروها ممکن است شاخص پرکاری تیروئید باشد. اگر این مشکل را همراه با مشکلات کاهش وزن و عدم تحمل سرما تجربه می کنید ، به دنبال کمک پزشکی حرفه ای باشید.

Alopecia Areata-4

Alopecia Areata که به عنوان طاسی نقطه ای نیز شناخته می شود ، یک بیماری خود ایمنی است که باعث می شود بدن شما به اشتباه به فولیکول های مو حمله کند. در حالی که به طور معمول در پوست سر رخ می دهد ، می تواند موهای صورت شما را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

مدل های متفاوت ابرو

5-افزایش سن

با افزایش سن ، بدن ما به طور کلی افت هورمون های استروژن را تجربه می کند. این می تواند منجر به کوتاه شدن چرخه رشد مو شود. کاهش سطح استروژن همچنین ما را در معرض افزایش سطح DHT در فولیکول های مو قرار می دهد ، که از رسیدن مواد مغذی به موهای شما و در نتیجه ریزش آن جلوگیری می کند.

رفع مشکل

تغییر رژیم غذایی راهی آسان برای جلوگیری از از بین رفتن بیشتر ابروها است. برنج قهوه ای ، دانه های کتان ، آووکادو ، ماست ، آجیل و ماهی چند ماده غذایی هستند که به عنوان تحریک رشد مو شناخته می شوند. در غیر این صورت ، سعی کنید روی یک سرم خوب ابرو سرمایه گذاری کنید. امروزه ده ها مارک از جمله تالیکا یا آناستازیا بورلی هیلز در بازار وجود دارد. برای موارد شدیدتر ، ضروری است که با یک متخصص پزشکی مشورت کنید که بتواند در مورد اقدامات لازم برای حل این مشکل به شما مشاوره دهد.

مدل ابرو پهن

چند نکته مهم برای داشتن ابرو های زیباتر و پرپشت تر:

اگر برای تمیز کردن ابرو به سراغ آرایشگر می روید ، قرار ملاقات ماهانه خود را تعیین کنید. اگر از آن ها خودتان نگهداری می کنید ، هر هفته حدود یک دقیقه وقت بگذارید تا ابروهایتان را تمیز کنید. زمان مهم است زیرا شما نمی خواهید ابروهای ارزشمند خود را بیش از حد کوتاه کنید و در نهایت با یک جفت ابروی تا به تا شده مواجه شوید. همچنین دور ایستادن از آینه برای داشتن منظره ای کاملاً مناسب نیز مفید است.

ابرو-یاریک-مدل های جدید

استفاده از قیچی:

ابروها را از سر شانه بزنید و به سمت قوس بروید. با استفاده از قیچی ، موهای سرگردان و بلند را کوتاه کنید. سپس ، در جهت مخالف ، این بار موها را شانه بزنید و آخرین دور اصلاح را انجام دهید.

نکته: موم و شمع را به دستان ماهر آرایشگران بسپارید. استفاده از موچین و قیچی بسیار راحت تر است.

آموزش ابرو

نقشه کشیدن:

برای خط ابرو مناسب ، آرایشگران ماهر از قوانین "نقشه برداری ابرو" استفاده می کنند ، روشی که سه دهه پیش توسط آرایشگران Benefit ایجاد شده است.ابتدا 3 نقطه تعیین کننده ابرو خود را پیدا کنید:

A) نقطه شروع

 B) قوس

 C) دم.

نحوه کشیدن ابرو

تصور کنید که ابرو از دو خط تشکیل شده است: یکی از نقطه A تا B ، و دیگری دیگری از B تا C.هر مو را در زیر آن خط بکشید اما نه در بالا استفاده از موچین های نوک تیز مفید است. انتهای نوک تیز به شما کمک می کند تا به راحتی موهای ابرو را بگیرید.

 

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )