لیست دوره های فنی حرفه ای

اگر شما عزیزان نیز مایل به شرکت در دوره‌های فنی حرفه ای هستید می‌توانید به مراکز دولتی یا آزاد فنی حرفه ای مراجعه کنید.
تنوع دوره ها و رشته های فنی حرفه ای به گونه ای است که هر فردی با علاقه به هر رشته و تخصصی می‌تواند در دوره های فنی و حرفه ای شرکت نماید. فقط کافی است در وب سایت سازمان فنی حرفه ای نام دوره و مرکز موردنظر را انتخاب کنید.
با ما همراه باشید تا کامل لیست دوره های فنی حرفه ای
 را برای شما نام ببریم و در این خصوص اطلاعات جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

لیست دوره های فنی حرفه ای

سازمان فنی حرفه ای این امکان را برای علاقه‌مندان و داوطلبان عزیز فراهم کرده است تا در صورت علاقه به رشته و حرفه‌ای خاص، بتوانید با شرکت در دوره فنی و حرفه ای و گرفتن مدرک آن، شغل و حرفه‌ی تخصصی خود را داشته باشید. این سازمان برای اغلب رشته‌، آموزش ها و دوره‌هایی را تدارک دیده است. این دوره ها به صورت کوتاه مدت برگزار شده و پس از گذراندن آن ها و قبولی در آزمون های فنی حرفه ای، گواهینامه یا همان مدرک مهارت فنی حرفه ای را به شما هنرجویان گرامی اعطا می‌کند.

دوره های آموزشی فنی حرفه ای در هر شهر متفاوت بوده؛ بنابراین سازمان فنی حرفه ای باتوجه به هر شهر طبق ظرفیت پذیرش، جنسیت متقاضیان و محل برگزاری دوره‌ها، لیست دوره های فنی و حرفه ای را تدوین و ارائه می‌کند. با مراجعه به سایت رسمی سازمان فنی حرفه ای می‌توانید متناسب با شهر محل سکونت خود، لیست دوره های فنی و حرفه ای را مشاهده نمایید. در ادامه برای اینکه کامل متوجه شوید به صورت تصویری نیز مراحل را برای شما شرح خواهیم داد.
پس از مراجعه به وب سایت فنی و حرفه ای  گزینه‌ی ثبت نام در دوره های آموزشی را انتخاب کنید

اکنون در صفحه‌ای که پیش رو دارید از بخش استان های موجود، استان موردنظر خود را انتخاب کنید.

 در این بخش نیز می‌توانید لیست دوره های آموزشی فنی حرفه ای مرتبط با شهر خود را بر طبق مراکز آزاد و دولتی مشاهده کنید. علاوه بر این، مدت زمان دوره های فنی حرفه ای نیز در این قسمت مشخص شده و با مشاهده ظرفیت باقی‌مانده از جزئیات مربوط به هر بخش آگاه باشید.

ثبت نام در دوره های فنی حرفه ای

داوطلبان گرامی دقت داشته باشید که همانطور که در بخش بالا به آن اشاره کردیم، مراجعه به وب سایت فنی و حرفه ای  گزینه‌ی ثبت نام در دوره های آموزشی فنی حرفه ای را انتخاب کنید. در هرکدام از دوره‌های مدنظر خود، گزینه‌ی ثبت نام را انتخاب کنید. در ادامه وارد بخش نام نویسی در دوره های فنی حرفه ای خواهید شد.
پس از پرداخت هزینه ثبت نام دوره فنی حرفه ای در قسمتی که مشخص شده، شناسه پرداخت و شناسه پرونده خود را وارد نمایید. در ادامه نیز مجددا دوره‌ی موردنظر خود را انتخاب و تایید خواهید کرد.

پس از آن طبق زمان بندی مشخص شده از طرف سازمان فنی حرفه ای می‌توانید در دوره های آموزشی فنی حرفه ای حضور پیدا کنید. پس از اتمام دوره آموزشی می‌بایست نسبت به ثبت نام در آزمون فنی حرفه ای اقدام کنید. در آخر نیز اگر در آزمون های فنی حرفه ای نمره ی قبولی را کسب کردید، می‌توانید مراحل را برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای در رشته ی موردنظر خود، طی کنید.

دوره های آنلاین فنی حرفه ای

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که برای هر رشته، نمونه سوالاتی در فن اپ قرار داده‌ایم که به راحتی می‌توانید خواندن آن ها را با دوره های آنلاین فنی حرفه ای جایگزین کنید.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

1 نظر ( میانگین : 5.0 )

علی

ایووول👌