دریافت مدرک فنی و حرفه ای

مدرک فنی حرفه‌ای یکی از معتبر ترین مدرک های موجود در کشور که با وجود هزینه پایین و سهولت در دریافت آن، دارای اعتبار بسیار بالایی  هم در سطح کشور و در سطح بین المللی می‌باشد. مدرک فنی حرفه‌ای با هزینه کم قابل ترجمه بوده و می‌توانید از آن برای دریافت ویزای کاری و شغلی و یا در کسب و کار خود در داخل کشور از مزایایی آن بهره مند شوید.

نحوه دریافت مدرک فنی حرفه‌ ای

هر دانشجویی پس از پایان دوره فنی حرفه‌ای خود برای دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای و استفاده از آن، در یکسری آزمون ها شرکت کند. این آزمون ها می‌تواند بسته به نوع رشته ها و آموزشگاه های مختلف متفاوت باشد. اما به طور کلی دانشجویان پس از انتخاب رشته مورد نظر و اتمام دوره های مربوطه :

می‌بایست قبل از هر چیزی برای کارت ورود به جلسه اقدام کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های فنی و حرفه‌ای می‌توانید از طریق فنی و حرفه‌ای و یا آموزشگاهی که در آن دوره خود را سپری کردید، دریافت کنید.

سپس باید در دو آزمون تئوری و عملی در زمان و مکان مشخص شده شرکت کنند. آزمون تئوری به صورت آنلاین در 20 یا 30 دقیقه (متناسب با نوع رشته) برگزار می‌شود که باید نمره بالای 50 کسب کنید تا امکان  شرکت در آزمون عملی را داشته باشید.

 اگر می‌‌خواهید یک منبع مناسب جهت کسب نتیجه مطلوب در آزمون آنلاین فنی حرفه‌ای داشته باشید، پکیج نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای فن اپ، بهترین گزینه برای کسب نتیجه مطلوب و بالابردن مهارتتان باشد. برای دسترسی به پکیج آزمون های آنلاین و نمونه سوالات فن اپ به لینک زیر مراجعه بفرمایید :

پس از نمره قبولی در آزمون تئوری فنی حرفه‌ای، نوبت به آزمون عملی می‌رسد. در آزمون عملی دانشجویان می‌بایست جهت قبول شدن در آزمون حداقل نمره 70 را کسب کنند.

پس از کسب نمره مورد قبول، دانشجویان می‌بایست با مراجعه به وب سایت فنی و حرفه‌ای نسبت به پرداخت هزینه های مربوط به دریافت مدرک و وارد کردن اطلاعات تان مانند شمار ملی، شماره شناسایی و ... اقدام کنید. پس از حدود یک ماه مدرک یا گواهینامه فنی و حرفه‌ای به صورت کارت هوشمند برایتان ارسال می‌گردد.

دریافت مدرک فنی وحرفه ای

انواع آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ ای

دانشجویان فنی و حرفه‌ای بعد از دریافت کارت ورود جلسه باید در آزمون های آنلاین فنی حرفه‌ای شرکت کنند و حداقل نمره 50 را کسب کنند. آزمون های فنی حرفه‌ای به سه شیوه آزمون های هماهنگ، آزمون های تفاهم نامه صنایع دستی و صنعت ساختمان، آزمون های ادواری برگزار می‌شود.

آزمون های هماهنگ

این آزمون ها به این دلیل برگزار می‌شود که به کارآموزان مراکز دولتی و آزاد خصوصی، کار آموزان واحد های روستایی و معرفی شدگان اتاق اصناف مدرک ارائه کند.

آزمون های تفاهم نامه صنایع دستی و صنعت ساختمان

هدف از برگزاری این آزمون، ارائه مدرک به معرفی شدگان از اداره میراث فرهنگی و شرکت کنندگان آزاد در حرفه های ساختمانی درجه 2 و 3 برگزار می‌گردد.

آزمون های ادواری

کسانی که دارای مهارت و حرفه‌ای هستنند و می‌خواهند بدون شرکت در دوره های آموزشی، گواهی فنی و حرفه‌ای را دریافت کنند، در این آزمون شرکت می‌کنند و مدرک خود را دریافت می‌نمایند.

شما دانشجویان فنی حرفه‌ای با دریافت پکیج های  فن اپ و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فن اپ این تضمین را خواهید داشت که در آزمون های آنلاین فنی حرفه‌ای بهترین نتیجه را کسب کنید و سطح مهارت خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید. تمامی آزمون های آنلاین و نمونه سوالات فن اپ طبق استاندارد های فنی و حرفه‌ای طراحی شده است که با انجام آنها خود را در کسب بهترین نتیجه تضمین خواهید کرد.

گواهینامه فنی و حرفه ای رایگان

سایر خدمات موجود در فن اپ

سایت فن اپ ارائه دهنده محصولات آموزشی اعم از نمونه سوالات و آزمون های آنلاین با هدف دسترسی برای تمامی افراد در سراسر کشور پا به عرصه گذاشته است. در پکیج های فن اپ تمامی استاندارد های آزمونی فنی و حرفه‌ای رعایت شده است و برای بسیاری از دانشجویان نتایج بسیار درخشانی به ثمر رسانده است.

فن اپ علاوه بر ارائه خدمات آموزشی، در حوزه اطلاع رسانی و ارائه نکات بسیار کاربردی در رابطه با شغل های مربوط به فنی و حرفه‌‌ای نیز، خدمات بسیار مهمی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )