سیر تا پیاز تمدیدگواهینامه فنی و حرفه ای

امروزه برای شروع فعالیت در هر کاری و یا استخدامی برای هر شغلی نیازمند یک مدرک معتبر در کنار مهارتتان هستید که به نوعی اثباتی برای مهارتتان برای کارفرما خواهد بود. داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای یکی از معتبر ترین مدارک موجود در کشور است که مورد قبول تمامی ارگان های داخلی و خارجی می‌باشد.

متقاضیان پس از پایان دوره های فنی و حرفه‌ای، برای دریافت گواهینامه می‌توانند استعلام کارت گواهینامه خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

استعلام مدرک فنی و حرفه ‌ای

پس از اینکه دانشجویان دوره های فنی و حرفه‌ای را به پایان رساندند و در آزمون های تئوری که به صورت آنلاین  برگزار می‌شود و همچنین آزمون های عملی، نمره قبولی را کسب کردند باید برای استعلام کارت گواهینامه خود و دریافت کد شناسایی از طریق پورتال سازمان فنی و حرفه‌ای اقدام کنند.

یکی از پر کاربرد ترین و موثر ترین منبع جهت قبولی در آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای، پکیج های فنی و حرفه‌ای فن اپ می‌باشد. پکیج های فن اپ متناسب با استاندارد های آزمونی فنی و حرفه‌ای، آزمون ها و نمونه سوالات را طراحی کرده است. این پکیج ها تضمین صد در صدی شما در قبولی آزمون های سراسری فنی و حرفه‌ای می‌باشد. با فن اپ شما به منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

استعلام مدرک فنی و حرفه ای

پس از مراجعه به سایت سازمان فنی و حرفه‌‌ای و انتخاب گزینه صدور گواهینامه، دانشجو باید نبست به پرداخت هزینه مشخص شده جهت دریافت گواهینامه و کد شناسایی اقدام کند. کد شناسایی دانشجو در اصل همان ارقامی که پس از پرداخت هزینه برای دانشجو به نمایش گذاشته می‌شود، است.

افرادی که قبلا هزینه دریافت گواهینامه را پرداخت کرده‌اند، لازم نیست برای دریافت کد شناسایی اقدام کنند و بجای استعلام گواهینامه جدید، فقط گزینه استعلام گواهینامه را انتخاب کند.

استعلام مدرک با کد ملی

سازمان فنی و حرفه‌ای گواهینامه هایی که صادر می‌کند، همگی به صورت کارت هوشمند می‌باشد. اگر شما پس مدتی مایل بودید که مدرک خود را به صورت فایل جهت پرینت دریافت کنید و کد شناسایی تان را فراموش کرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به سایت سازمان فنی و حرفه‌ای و بر روی استعلام گواهینامه کلیک می‌کنید. به دلیل اینکه شما از قبل هزینه صدور گواهینامه را پرداخت کرده‌اید، لازم نیست نسبت به دریافت کد شناسایی جدید اقدام کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه استعلام گواهینامه، با وارد کردن اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی و کد ملی تان، مدرک شما جهت پرینت و یا دانلود در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تمدید مدرک فنی و حرفه ای

نحوه تمدید گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای

) است، مدارک رسمی را برای دانشجویان ارائه ILOسازمان فنی و حرفه‌ای به عنوان سازمانی که عضو سازمان بین اللملی کار (

می‌دهد. سازمان فنی و حرفه‌ای به دلیل بر کاربرد بودن مدرک فنی و حرفه‌ای، مهلت 5 ساله‌ای را برای تمدید مدارک خود برای دانشجویان قرار داده است. به عبارتی هر کسی دارای مدرک فنی و حرفه‌ای می‌باشد، می‌بایست پس طی هر 5 سال برای تمدید مدرک خود اقدام کند.

برای تمدید مدرک فنی و حرفه‌ای خود می‌تواند به سازمان فنی و حرفه‌ای و یا آموزشگاهی که در آن فارغ التحصیل شده‌اید مراجعه کنید و با ارائه مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه کمی برای تمدید مدرک خود اقدام کنید.

سایر خدمات موجود در فن اپ

فن ارائه خدمات آموزشی اعم از نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای با هدف دسترسی آسان افراد به این پکیج ها، پا به عرصه گذاشته است و تا کنون نتایج بسیار درخشانی را برای حاصل برای بسیاری از دانشجویان به ثمر رسانده است.

همچنین علاوه بر خدمات آموزشی، فن اپ اطلاعات و نکات بسیار ارزشمندی را در رابطه با شغل های فنی و حرفه‌ای و مشاوره افراد در مورد شغل های مربوط به فنی و حرفه‌ای، در اختیار افراد قرار داده است.

 

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )