نمونه سوالات آزمون فنی حرفه ای پکیج با جواب

مسلما اصلی ترین چالش برای دریافت مدرک فنی حرفه‌ای برای هر دانشجویی، آزمون های آنلاین و عملی است که پس از پایان دوره های آموزشی (متناسب با هر رشته متغیر است) برگزار می‌شود. اهمیت و سختی آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای به دلیل مشترک بودن در تمامی رشته ها اهمیت این مسئله را دو چندان کرده است. به عبارتی شما در هر رشته که اقدام به اخذ مدرک کنید حتما باید در یک آزمون آنلاین حضور یابید.

آزمون آنلاین رایگان فنی و حرفه ای

مسلما هر کسی از مزیت های بی شمار داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای مطلع است و می‌داند داشتن آن می‌توانید بسیار مفید باشد. شرط اول برای دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای، شروع ثبت نام در آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای یا آموزشگاه های مورد تایید این سازمان، است. آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای دارای مدرک معتبر تری نسبت به آموزشگاه های خصوصی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است.

بعد از تمام کردن دوره مد نظر در آموزشگاه های فنی و حرفه‌ای که هر دوره متناسب با رشته مورد نظر خود به دوره های 3 ماهه، 6 ماهه، 8 ماهه و ...  تقسیم می‌شود، با دریافت کارت ورود به جلسه برای حضور در آزمون ها شروع به اقدام می‌کنید. سپس برای قبولی در آزمون ها آنلاین فنی و حرفه‌ای باید حداقل نمره 50 را کسب کنید. کسانی که در این آزمون ها نمره کمتری کسب کرده اند می‌بایست مجددا در این آزمون ها شرکت کنید.  همچنین برای قبولی در آزمون های عملی نمره حداقل 70 را می‌بایست کسب کنید.

مدت زمان اعتراض به نتیجه آزمون آنلاین فنی و حرفه‌ای سه روز می‌باشد که در این بازه شما مهلت دارید که اعتراض خود را نسبت به نتیجه آزمون خود در سایت فنی و حرفه‌ای اقدام کنید. این را در نظر داشته باشید که تنها برای آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای امکان اعتراض برای نتیجه خود را دارید و این امر آزمون عملی فنی و حرفه‌ای امکان پذیر نیست.

نمونه سوالات فنی و حرفه ای

شاید مهم تر از چالش قبولی در آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای، پیدا کردن یک منبع کاربردی و رایگان که قبولی شما را در این آزمون ها تضمین کند، می‌باشد. البته منابع رایگان بسیار زیاد است. اما منبعی که سوالات آن طبق استاندارد های آزمونی کشور تهیه و طراحی شده باشد بسیار کم است. پکیج های آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای فن اپ یکی از مهم ترین و کاربردی ترین پکیج های موجود در حال حاضر است که قبولی صد در صدی شما را تضمین می‌کند.‌ی ا این پکیج ها دارای نمونه سوالات تستی رایگان در تمامی رشته های فنی و حرفه‌ای است. همچنین آزمون های آنلاین پکیج های فنی و حرفه‌ای فن اپ یکی از مهم ترین ارکان این پکیج ها است. آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای فن اپ توسط کارشناسان مجرب و با سابقه و متناسب با استاندارد های آزمونی کشور تهیه و طراحی شده است و در همه پکیج ها و در هر رشته‌ای دارای یک آزمون ‌رایگان می‌باشد که برای دسترسی به سایر آزمون ها می‌بایست در فن اپ ثبت نام کنید و با پرداخت هزینه بسیار کمی به سایر آزمون ها دسترسی پیدا خواهید کرد. شما با ثبت اطلاعات خود در فن اپ، یک پنل کاربری برای شما تشکیل می‌شود و عضویت دائم خواهید داشت.

شما با دریافت پکیج های فنی و حرفه‌ای فن اپ و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین رایگان این تضمین را پیدا خواهید.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

1 نظر ( میانگین : 4.5 )

آرام قادری

خیلی محتوای عالی و مفیدی بود