کسب درآمد نجومی با فنی و حرفه ای

یکی از دغدغه های کسانی که مایل اند در یکی از رشته های فنی و حرفه‌ای مدرک کسب کنید و شروع به اشتغال زایی کنند، این است رشته‌ای را انتخاب کنند که از لحاظ مالی و اقتصادی، پر درآمد باشد. البته که چنین دغدغه‌ای بسیار موجه و قبول است اما در کنار درآمد شغلی، بحث علاقه و استعداد نیز بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه این مقاله رشته های پر درآمد با چالش های آنها برای شما بازگو می‌کنیم.

پر درآمد ترین رشته های فنی و حرفه ای

  یکی از فاکتور های مهم که یک شغل را پر درآمد می‌کند، علاقه و پشتکار در آن شغل است. هر چند هیچ شغلی در مدت زمان خیلی کمی نمی‌تواند درآمد های نجومی را برای افراد به رقم بگذارد. اما می‌توانید با دور اندیشی و پیش بینی بتوانید تشخیص دهید که کدام یک از شغل ها متناسب با تقاضا، امکان درآمد زایی آن رو به بالا است. البته باید توجه کرد که شرایط و توانایی هر کسی با کس دیگری متفاوت است. برای مثال برخی از شغل ها تفکیک جنسیت در آنها بسیار حائز اهمیت است.

افزایش درآمد با مهارت فنی وحرفه ای

البته باید به این مسئله توجه کرد که افزون بر تمامی این موارد، باید دانشجو در آزمون های آنلاین و عملی فنی و حرفه‌ای نتیجه لازم را کسب کند به مدرک را دریافت کند که شروع به اشتغال کند.

شما می‌توانید با ثبت نام در سایت فن اپ و دریافت پکیج های آن، و حل نمونه سوالات آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای آن قبولی خود را در آزمون های سراسری فنی و حرفه‌ای تضمین کنید. اهمیتی که آزمون های آنلاین فنی حرفه‌ای پکیج فنی حرفه‌ای فن اپ دارد، این است که این آزمون ها تمام متناسب با استاندارد های آزمونی فنی و حرفه‌ای کشور تهیه و طراحی شده است.

کسب درآمد با مدرک فنی و حرفه ای

رشته های پر درآمد برای آقایان

مسلما رشته های پر درآمد برای آقایان بسیار است. اما در ادامه به برخی از رشته های پر درآمد برای آقایان اشاره خواهیم کرد :

تعمیرات موبایل

مسلما نیاز روزمره به گوشی های همراه روز به روز در حال افزایش است و پیشرفت این تکنولوژی نیز قابل توقف نیست. مسلما ماهر شدن در این حوزه می‌تواند بسیار درآمد زا باشد. البته که به جز تعمیرات سخت افزاری گوشی، می‌توانید در حوزه نرم افزاری نیز می‌توانید شروع به فعالیت کنید و با کسب مهارت، شروع به درآمد زایی کنید.

تعمیرات خودرو

یکی دیگر از پر درآمد ترین رشته های فنی و حرفه‌ای تعمیرات خودرو است. صنعت خودرو سازی نیز مانند بسیاری از صنایع، همواره تقاضای بالایی دارد و روز به روز در حال پیشرفت می‌باشد. مزیتی که در این صنعت وجود دارد، این است که دارای شاخه های بسیار متعددی است که هر کدام از آنها نیز خود به یک اندازه دارای تقاضای بسیاری است.

تاسیسات

اساسا تاسیسات برای زندگی امروزه بسیا‌ر ضروری و لازم می‌باشد. نصب رادیات و سیستم گرمایشی و سرمایشی برای هر ساختمانی از اولویت های آن سازه می‌باشد. نصب و تعمیرات سیستم گرمایشی و سرمایشی امروزه به یکی از رشته های پر درآمد تبدیل شده است.ی ای

برق و الکترونیک

شاید یکی از رشته های سخت و پر چالش رشته های فنی و حرفه‌ای، رشته های مربوط به برق و الکترونیک باشد که شاخه های بسیار متعددی دارد. اما سختی این رشته ها دلیلی بر پر درآمد بودن آن است. رشته های مربوط به شاخه های برق در بیشتر حوزه ها و شغل ها، نیازمند کسی که در رشته برق متخصص باشد، هستنند.

معماری

یکی دیگر از شغل های که دارای چندین شاخه است، معماری است. این رشته نیز قابل اشباع نیست. به عبارتی توانایی جذب بسیاری از نیرو های ماهر را دارد به این دلیل که تقاضای بالایی دارد. معماری داخلی، ساختمان و شهری از پر طرفدار ترین و پر درآمد تری رشته های حال حاضر است.

درآمد رو افزون با فن اپ

رشته های پر درآمد در سال 

برخی از رشته ها هستنند که هم برای آقایان و هم برای خانم ها پر درآمد است. از جمله این رشته های می‌توانیم به برخی موارد اشاره کنیم.

آرایشگری

رشته‌ای که همواره دارای تقاضا است که هم برای آقایان و هم برای خانم ها مقدور است که در این رشته اشتغال زایی کنند. رشته آرایشگری امروزه تفاوت های بسیار زیاد با گذشته کرده است. این رشته نیز شاخه های بسیار زیادی از آن جدا شده است که هر کدام از آنها بسیار پر درآمد است. به طور کلی رشته آرایشگری برای خانم ها پر درآمد تر است تا آقایان.

گرافیک و کامپیوتر

یکی دیگر از رشته هایی که هم برای آقایان و هم خانم ها مقدور است، رشته های مربوط به کامپیوتر و گرافیک است. این رشته ها بسیار بروز بوده و شما می‌توانید با پشتکار و تلاش در این رشته ها بسیار موفق باشید و از درآمد بالایی برخوردار باشید.

سایر خدمات موجود در فن اپ

فن اپ ارائه خدمات آموزشی اعم از آزمون های آنلاین و نمونه سوالات فنی و حرفه‌ای به صورت رایگان با هدف دسترسی تمامی افراد در سراسر نقاط کشور، پا به عرصه گذاشته است و تا کنون توانسته است بسیار درخشانی را برای دانشجویان بسیاری به ثمر برساند.

فن اپ همچنین افزون بر خدمات آموزشی در رابطه با اطلاع رسانی و یا راهنمایی افراد در رابطه با شغل های مربوط به فنی و حرفه‌ای خدمات بسیار شایانی ارائه کرده است.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

1 نظر ( میانگین : 5.0 )

arshamkianpour0@gmail.com

Arsham Kianpour arshamkianpour Arsham Kianpour arshamkianpour Arsham Kianpour arshamkianpour Arsham Kianpour