مسابقات ملی مهارت | سیر تا پیاز

مسابقات ملی و مهارت فنی و حرفه‌ای، یکی از بزرگترین تورنومنت های کشوری است که سالانه در کشور برگزار می‌شود. مرحله بعدی این مسابقات در سطح بین المللی است که هر دو سال یک بار برگزار می‌شود به میزبانی کشور های مختلف بر گزار می‌شود. این تورنومند در رشته های مختلفی بر گزار می‌شود و شرط راه یابی به مسابقات بین المللی، کسب مقام های برتر کشوری می‌باشد.

مسابقات ملی و مهارت فنی و حرفه ای چیست و شرایط شرکت در آن چگونه است ؟

هر ساله سازمان فنی و حرفه‌ای، مسابقاتی در حوزه رشته های مختلفی مانند رشته های فناوری اطلاعات، مکانیک، تاسیسیات، رباتیک و ... برای دانشجویانی که علاقه مند به شرکت در مسابقات هستنند برگزار می‌کند. این مسابقات دارای شرایط سنی 21 سال می‌باشد. البته این محدودیت سنی برای رشته های امنیت سایبری، پردازش ابری، مکاترونیک، فناوری آب و سرویس و نگهداری هواپیما، نیست و این رشته ها فاقد شرایط محدودیت سنی می‌باشند.

همچنین متقاضیان شرکت در مسابقات ملی و مهارت می‌بایست حداقل مدرک یا گواهینامه‌‌ مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای کسب کرده باشد و یا در رشته مد نظر دارای دیپلم کار و دانش و یا فنی و حرفه‌ای باشند و یا در رشته مورد نظر خود از دانشگاه های فنی و حرفه‌ای یا دانشکده های مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل شده باشند. البته رشته های امنیت سایبری و پردازش ابری، توسعه نرم افزار های موبایل، راهکار های نرم افزار برای تجارت، مدیریت سیستم های تحت شبکه و طراحی و توسعه وب از این مسئله مستثنی هستنند و ضرورت داشتن مدرک را ندارند.

مسابقات ملی مهارت

کسانی که قصد شرکت در این مسابقات را دارند ولی تا کنون اقدام به دریافت گواهینامه بین المللی فنی و حرفه‌ای نکرده اند و یا موفق به دریافت آن نشده اند، می‌توانند برای ثبت نام به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهر خود و یا به آدرس زیر مراجعه کنند :

WWW.worldskills.ir

دانشجویان پس از کسب نمره قبولی در آزمون های کتبی و عملی می‌توانند مدرک خود را دریافت کنند. اگر تا کنون برای کسب مدرک اقدام نکرده‌اید و فرصت کافی برای آماده شدن برای آزمون ندارید، فن اپ راه نجات شما می‌باشد. فن اپ تضمین قبولی صد در صدی شما را در آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای می‌کند. شما با دریافت پکیج های فن اپ و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین علاوه بر اینکه به سطح مهارتتان افزوده می‌شود، برای آزمون آنلاین فنی و حرفه‌ای نیز کاملا آماده خواهید شد ونتیجه مطلوب را کسب خواهید کرد. دلیل اهمیت آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای فن اپ، این است که تمامی این آزمون ها زیر نظر کارشناسان مجرب و با سابقه تهیه و طراحی شده است که تمامی استاندارد های لازم آزمونی فنی و حرفه‌ای کشور در آن رعایت شده است. برای دریافت آزمون های آنلاین فنی و حرفه‌ای پکیج های فن اپ تنها کافیست در سایت فن اپ ثبت نام کنید. 

ملی مهارت کشوری

دانشجویانی که مایل هستنند در رقابت های بین المللی شرکت کنند این رقابت های کشوری می‌تواند آمادگی لازم های را برای المپیاد های بین المللی برای شما افزایش دهد.

مزیت قبولی در مسابقات ملی و مهارت بین المللی

شما دانشجویان عزیز اگر در مسابقات ملی و مهارت بین المللی مقام بیاورید علاوه بر اینکه دولت از شما حمایت های مالی می‌کند و در شرکت های داخلی نیز می‌توانید به شیوه راحت تری استخدام شوید. همچنین از بسیاری از مزیت های آن نیز می‌توانید استفاده کنید، در حیطه رقابت های بین المللی می‌توانید پیشنهاد های کاری خارجی دریافت کنید. این امر می‌تواند مهاجرت شما را بسیار ساده تر کند و آینده خود را درخشان سازید.

المپیاد فنی و حرفه ای

سایر خدمات موجود در فن اپ

فن اپ ارائه دهنده خدمات آموزشی اعم از آزمون های آنلاین و نمونه سوالات فنی و حرفه‌ای با هدف دسترسی آسان تمامی افراد به یک منبع کارآمد پا به عرصه گذاشته است. همچنین فن اپ نتایج بسیار درخشانی را برای بسیاری از دانشجویان به ثمر رسانده است.همچنین فن اپ علاوه بر خدمات آموزشی، اطلاعات و راهنمایی های بسیار مهم و کاربردی را در اختیار کسانی که نیازمند مشاوره و راهنمایی هستنند نیز به صورت رایگان گذاشته است.

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

0 نظر ( میانگین : 0.0 )