شما دانشجویان عزیز رشته سرویس کار و نگهداری تراکتور و تیلر فنی حرفه ای می‌توانید با فن اپ در آزمون سراسری فنی حرفه‌ای با تضمین صددرصدی نمره مطلوب را کسب کنید و با خیال راحت و اعتمادبه‌نفس بالایی سر جلسه آزمون حضور یابید.
شما کافی ست با شرکت در یکی از پکیج‌های موجود در فن اپ علاوه بر بالا
بردن مهارت خود، این اطمینان را کسب خواهید کرد که در آزمون فنی حرفه ای بهترین نتیجه را کسب کنید.

نمونه سوالات مکانیک تراکتور و تیلر فنی و حرفه ای

با نمونه سوالات مکانیک تراکتور و تیلر فنی حرفه ای قبولی خود را تضمین کنید. با این نمونه سوالات هم با نحوه سوالات و هم با نکات مفهومی آشنا خواهید شد. این دسته از نمونه سوالات دارای پاسخنامه‌های تکمیل و دارای نکات ریز و مفهومی هستند که هم در آزمون سراسری فنی حرفه ای برای شما مفید و هم در بالا بردن مهارت خود می‌تواند بسیار مفید و کارآمد واقع شود. یعنی حتی اگر کتاب سرویس کار و نگهداری تراکتور و تیلر را هم به‌صورت کامل نخوانده باشید، این نمونه سوالات می‌تواند جایگزین خوبی برای این کتاب باشد و تمامی نکات مهم را برای شما مرور کند.

فن این تضمین را هم به شما می‌دهد که اگر در مدتی که می‌بایست خود را برای آزمون آماده کنید و به هر دلیلی نتوانستید و یا حس می‌کنید به‌اندازه‌ای که می‌بایست مهارت داشته باشید، ندارید فن اپ این وعده را نیز به شما می‌دهد که در زمان کمی به بهترین و به ساده‌ترین شیوه شمارا به بالاترین درجه مهارت برساند و با خیال راحت در جلسه آزمون حضور یابید و نتیجه مطلوب را کسب کنید.

نمونه سوالات سرویس کار تراکتورو تیلر فنی و حرفه ای

آزمون آنلاین رایگان مکانیکی تراکتور و تیلر فنی و حرفه ای ویژه 1401

آزمون‌های موجود در فن اپ در اصل به‌نوعی اصلی‌ترین راه برای کسب نتیجه مطلوب در آزمون سراسری فنی و حرفه ای و به‌نوعی تنها دلیل فن اپ بر تضمین خود برای قبولی شما در آزمون فنی حرفه ای می‌باشد.
آزمون‌های فن اپ توسط کارشناسان باتجربه و مجرب تهیه و طراحی‌شده که و هر بار طی تغییرات کتاب درسی و نوع سوالات بروز رسانی می‌شود و در اختیار شما قرار می‌گیرد.شما می‌توانید با ثبت‌نام در فن اپ به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

آزمون آنلاین استخدامی سرویس کار تراکتور تیلر فنی حرفه ای همراه جواب

فن اپ دارای دو مجموعه سؤال است. دسته اول شامل نمونه سؤالاتی هستند که علاوه بر محک زدن خود، بیشتر جنبه منبع بودن و مرور کردن را دارد و همچنین می‌توانید از نکات آن به‌خوبی استفاده کنیم.
دسته دوم شامل آزمون‌ها می‌باشد. این آزمون‌ها توسط کارشناسان خبره و باسابقه تهیه و طراحی‌شده است. به‌نوعی استاندارد بکار گرفته‌شده در این سوالات، طرح آزمون، مهلت آزمون‌ها و تمام موارد بکار گرفته‌شده همگی مشابه آزمون سراسری فنی حرفه ای بوده. حسن این آزمون‌ها در این است که استرس شما برای آزمون کاهش می‌یابد. به‌عبارتی‌دیگر شما قبل از آزمون (مکانیکی) سرویس کار تراکتور و تیلر فنی حرفه ای، برای خودتان این آزمون‌ها را برگزار کنید.
فن اپ در پایان هر آزمون، کارنامه آزمونی شما را برای شما به نمایش می‌گذارد. مزیتی که دارد این است که شما توسط کارنامه خود نقاط ضعف و قوت خود را پیدا می‌کنید و با استفاده از آن نقاط ضعفتان را تقویت کنید.

سایر خدمات موجود در فن اپ

فن اپ ارائه‌دهنده خدمات آموزشی در حوزه فنی حرفه ای ست که باهدف بهبود مهارت‌ها برای دانشجویان و مهارت جویان عزیز وارد عرصه آموزشی شده است. سایت فن اپ علاوه بر تضمین قبولی شما در رشته‌های فنی حرفه ای و بهبود مهارت شما، این امکان را برای سایر افراد فراهم کرده است که در پاسخ و راهنمایی افرادی که سوالات و راهنمایی‌هایی لازم دارند در خصوص رشته‌های فنی حرفه ای، خدمت لازم را ارائه دهد

نمونه سوالات سرویس کار تراکتور و تیلر

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

4 نظر ( میانگین : 4.1 )

جلال فرشی

با اینکه کلا 60 تا سوال داشت ولی مفید بود.

پدرام

نسبت به بقیه استاندارد ها تعداد سوال کم بود.

باربد

نمونه سوالات مکانیک کلا عالین

محسن

اطلاعات زیادی کسب کردم ممنون