اگر می‌خواهید در کنار بالا بردن سطح مهارت تان در رشته شبه قالی ( فرشینه ) فنی و حرفه‌ای، در آزمون سراسری شبه قالی فنی حرفه‌ای نیز بهترین نتیجه را کسب کنید، پکیج شبه قالی فنی حرفه‌ای فن اپ بهترین گزینه برای شما است. شما با دریافت این پکیج و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین آن به سر حد بسیار بالایی از مهارت خواهید رسید و در آزمون آنلاین شبه قالی بهترین نتیجه را کسب می‌کنید. شما با فن اپ به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

آزمون آنلاین شبه قالی (فرشینه) فنی حرفه‌ ای ویژه 1401

آزمون آنلاین شبه قالی فنی حرفه‌ای فن اپ، اولین دسته از سری سوالات پکیج شبه قالی فنی حرفه‌ای فن اپ است که بسیار مهم و کاربردی است. دلیل اهمیت این آزمون ها در اصل مشابه بودن آنها به آزمون سراسری شبه قالی فنی و حرفه‌ای که باعث می‌شود استرس شما کاهش و اعتماد به نفس تان افزایش یابد. به عبارتی زمان آزمون، نوع سوالات، شیوه برگزاری آزمون و بسیاری از موارد دیگر کاملا شبیه به آزمون سراسری شبه قالی فنی و حرفه‌ای است. تمامی نمونه سوالات و آزمون های آنلاین شبه قالی فنی حرفه‌ای فن اپ، توسط کارشناسان مجرب و با سابقه تهیه و طراحی شده است که تمامی استاندارد های آزمون کشور در آن رعایت شده است. همچنین تمامی سوالات پکیج متناسب با هر نوع تغییری در سطح کتاب درسی یا آزمون ها، بروز رسانی می‌شود. یکی دیگر از مواردی که اهمیت آزمون های آنلاین شبه قالی (فرشینه) فنی حرفه‌ای فن اپ را دو چندان کرده است، کارنامه آزمونی آن است که بلا فاصله پس از پایان آزمون برای شما به نمایش گذاشته می‌شود. این کارنامه تمامی نقاط ضعف و قوت شما را به نمایش می‌گذارد که از طریق آن می‌توانید با تمرکز بیشتری بر نقاط ضعف و قوتتان، خود را کاملا برای آزمون سراسری شبه قالی فنی حرفه‌‌ای آماده کنید.

جامع ترین مرجع سوالات فرشینه -شبه قالی جهت دریافت کارت مهارت این رشته همین الان ویدیو مشاهده کنید .

نمونه سوالات تستی شبه قالی فنی حرفه ای همراه با جواب

این دسته از نمونه سوالات که دومین دسته از سوالات پکیج شبه قالی فنی و حرفه‌ای را شامل می‌شود، به صورت تستی در اختیار شما قرار گرفته است که افزون بر محک زدن شما و بالا بردن سطح مهارتتان، در بالا بردن مهارت تست زنیتان نیز بسیار کاربردی و مفید می‌باشد. نمونه سوالات شبه قالی (فرشینه) فنی حرفه‌ای فن اپ، دارای پاسخ نامه های بسیار جامع و کاربردی است که می‌توانید از آن به عنوان منبعی جهت مرور مطالب و تثبیت نکات استفاده کنید. همچنین این دسته از نمونه سوالات به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و می‌توانید بسیار آسان به آنها دسترسی پیدا کنید. اگر تا کنون این امکان را نداشتید که برای آزمون سراسری شبه قالی فنی و حرفه‌ای خود را آماده کنید و از سطح مهارت پایینی بر خوردارید، فن اپ این تضمین را به شما می‌دهد که در کمترین زمان ممکن و به بهترین و ساده ترین شیوه سطح مهارت شما را به بالا ترین سطح ممکن برساند و شما را کاملا برای آزمون سراسری شبه قالی آماده سازد.

نمونه سوالات شبه قالی ( فرشینه ) فنی و حرفه ای        

آزمون آنلاین شبه قالی فنی و حرفه ای رایگان

برای دسترسی به آزمون های آنلاین شبه قالی (فرشینه) فنی و حرفه‌ای فن اپ می‌بایست ابتدا در سایت فن اپ اقدام به ثبت نام کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه، یک پنل کاربری برای شما تشکیل می‌شود. سپس می‌توانید به اولین آزمون شبه قالی فنی و حرفه‌ای فن اپ که به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به سایر آزمون های شبه قالی فنی و حرفه‌ای فن اپ، می‌توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی، آنها را دریافت کنید.

 

نمونه سوالات شبه قالی ( فرشینه )

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

3 نظر ( میانگین : 4.5 )

زهرا پورمنصور

سایتتون عالیه واقعا برای فنی حرفه ای همچین مرجعی لازم بود؛ خسته نباشید.

فاطمه ذبیحی

با سلام؛ دو‌ آزمون را شرکت کردم خوب بود.

احسان شریفی

خواهش میکنم موفق باشید

ارشدی

آزمون هاش به درد بخوره