یکی از رشته‌های بسیار جذاب در میان رشته‌های فنی حرفه ای، رشته‌ی ویترای می‌باشد. ویترای درواقع همان نقاشی روی شیشه است. این رشته از محبوبیت زیادی در میان مردم برخوردار است و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اگر قصد شرکت در دوره‌های ویترای فنی حرفه ای را دارید و می‌خواهید با بالاترین نمره مدرک فنی حرفه ای ویترای بگیرید ما در فن اپ، امکانات ویژه‌ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم که می‌تواند قبولی شمارا تضمین کند.

نمونه سوالات نقاش شیشه های تزیینی (ویترای) فنی حرفه ای

نمونه سوالات ویترای فنی حرفه ای که در فن اپ برای شما عزیزان تهیه‌کرده‌ایم پله‌های ترقی و پیشرفت شمارا هموار می‌سازد. این نمونه سوالات که در فن اپ ارائه می‌شود تنوع بالایی داشته و آن‌قدر تکرار می‌شود که می‌تواند جایگزین خوبی برای کتاب باشد. با تکرار و خواندن مرتب این نمونه سوالات مطالب کاملاً وارد ذهن شما شده و دیگر مانند مطالب کتاب فرار نخواهد بود. درواقع با نمونه سوالات نقاش شیشه های تزیینی فنی و حرفه ای آمادگی شما برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای رشته ویترای را بالا می‌برد. شما هنرجوی عزیز می‌توانید این نمونه سوالات را از وب‌سایت فن اپ دانلود کرده و با صرف وقت و هزینه‌ای بسیار ناچیز در آزمون فنی حرفه ای قبول شوید و مدرک خود را به‌آسانی اخذ کنید.

آزمون آنلاین نقاش شیشه های تزیینی فنی حرفه ای

شما در فن اپ علاوه بر نمونه سوالات، آزمون‌های آنلاینی را نیز مشاهده می‌کنید که با انجام دادن آن، محیط آزمون و نحوه‌ی برگزاری آن برای شما تداعی می‌شود؛ درنتیجه شما دانشجوی عزیز با آمادگی بیشتر آزمون را قبول می‌شوید.
در اینجا ما نمونه سوالات و آزمون ویترای فنی حرفه ای را برای شما دسته‌بندی کرده‌ایم. همچنین آزمون‌هایی که در فن اپ برای شما در نظر گرفته‌ایم ازجمله آزمون نقاش شیشه های تزیینی فنی حرفه ای، دارای زمان‌بندی هستند و شما باید  طبق زمان مشخص‌شده به آن‌ها پاسخ دهید. در پایان هر آزمون نیز طبق پاسخنامه‌ای که در اختیارتان قرار می‌گیرد سؤالاتی که به آن‌ها پاسخ غلط یا صحیح داده‌اید را می‌توانید مشاهده کنید.

آزمون رایگان نقاش شیشه فنی و حرفه ای

خدمات فن اپ

به‌جرئت می‌توان گفت که با استفاده از امکانات فن اپ، شما دانشجوی عزیز با آمادگی صددرصدی در آزمون فنی حرفه ای شرکت می‌کنید. ما در اینجا سعی کرده‌ایم که نمونه سوالات فنی حرفه ای را برای تمامی رشته‌ها، پوشش دهیم تا همه‌ی شما عزیزان بتوانید از این امکانات استفاده کنید.  پس به یاد داشته باشید به‌جای اینکه چندین بار کتاب را بخوانید و وقت و زمان زیادی هدر دهید، نمونه سوالات را چند بار مرور کنید و تسلط خود را بر مسائل و مطالب بالا ببرید. در این صورت آزمون خود را کاملاً بدون استرس و با آگاهی پشت سر بگذرانید و مدرک خود را در رشته‌ی دلخواه کسب کنید.
مجموعه‌ی بزرگ فن اپ امید دارد که در این راه همراه شما هنرجوی عزیز باشد و روزبه‌روز موفقیت‌های بزرگ و بیشتری را کسب کنید. 

سوالات نقاش شیشه های تزئینی

 

نمونه سوالات نقاش شیشه های تزئینی (ویترای)

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

3 نظر ( میانگین : 4.7 )

کامیاری

ممنونم از نمونه سوالات ویترای؛ خیلی به من کمک کرد.

فروردین

هر چهار آزمون عالی بود عاااااالی.

ثنا

ممنون از طراحان این سوال ها