مسلما تنها خواند مطالب تند خوانی، نمی‌تواند تضمین قبولی شما را در آزمون سراسری تند خوانی فنی حرفه‌ای داشته باشد. برای قبولی صد در صدی در آزمون های آنلاین تند خوانی فنی حرفه‌ای، پکیج تند خوانی فنی و حرفه‌ای فن اپ، بهترین گزینه برای شما می‌باشد. با دریافت این پکیج و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین آن، با خیالی کاملا راحت و آسوده در جلسه آزمون تند خوانی فنی و حرفه‌ای حضور پیدا کنید و بهترین نتیجه را کسب کنید. شما با فن اپ به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید.

نمونه سوالات تستی تند خوانی فنی حرفه ای ویژه 1401

این دسته از نمونه سوالات که اولین گروه از سری سوالات پکیج تند خوانی فنی و حرفه‌ای فن اپ را تشکیل می‌دهد، به صورت تستی در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار گرفته است. این گروه از نمونه سوالات همزمان با بالا بردن سطح مهارت تان، مهارت تست زنی شما را نیز بالا می‌برد.نمونه سوالات تستی تند خوانی فنی حرفه‌ای فن اپ دارای پاسخ نامه های بسیار کاربردی و جامع است که می‌توانید از آن به عنوان منبعی جهت مرور مطالب و تثبیت نکات استفاده کنید. این دسته از نمونه سوالات به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.تمامی نمونه سوالات و آزمون های آنلاین تند خوانی فنی و حرفه‌ای پکیج فن اپ، توسط کارشناسان مجرب و با سابقه تهیه و طراحی شده است که تمامی استاندارد های آزمونی کشور در رعایت شده است. اگر هر نوع تغییری در سطح کتاب درسی و یا آزمون ها رخ دهد، تمامی نمونه سوالات و آزمون ها بروز رسانی می‌شود.

آزمون آنلاین تند خوانی فنی حرفه ای همراه جواب

دومین گروه از سوالات پکیج تند خوانی فنی حرفه‌ای فن اپ شامل آزمون های آنلاین تند خوانی فنی و حرفه‌ای می‌باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما عزیزان با دریافت این آزمون ها، کاملا فضای آزمون برای شما شبیه سازی می‌شود و به سطح مهارت بسیار بالایی خواهید رسید. به عبارتی نوع سوالات آزمون، شیوه برگزاری آن، زمان آزمون و بسیاری از موارد دیگر کاملا مشابه با آزمون آنلاین تند خوانی می‌باشد تا بدون هیچ استرسی و با اعتماد به نفس بالایی در جلسه آزمون حضور پیدا خواهید.یکی دیگر از نکات بسیار مهم آزمون های آنلاین تند خوانی فنی و حرفه‌ای فن اپ، کارنامه آزمونی آن است که بلا فاصله پس از پایان آزمون برای شما به نمایش گذاشته می‌شود. اهمیت این کارنامه در این است که نقاط ضعف و قوت شما را به نمایش می‌گذارد که می‌توانید از طریق آن متوجه شوید که باید درکدام یک از مباحث تمرکز بیشتری داشته باشید.

آزمون آنلاین تند خوانی فنی و حرفه ای رایگان

برای دسترسی به آزمون های آنلاین تند خوانی فنی و حرفه‌ای فن اپ می‌بایست ابتدا در سایت فن اپ ثبت نام کنید و پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه و تشکیل پنل کاربری، دسترسی تان آزاد خواهد شد و می‌توانید از اولین آزمون که رایگان است استفاده کنید. برای دسترسی به سایر آزمون ها، با پرداخت هزینه بسیار کمی می‌توانید، به آنها دسترسی پیدا کنید.اگر تا کنون نتوانسته‌اید در مدت زمان معلوم مفاهیم تند خوانی را درک کنید و برای آزمون تند خوانی فنی و حرفه‌ای از آمادگی لازمی برخوردار نیستید، فن اپ این تضمین را به شما می‌دهد که در کمترین زمان و به بهترین و شیوه ممکن سطح مهارت شما را بالا می‌برد و شما را کاملا برای آزمون سراسری تند خوانی فنی و حرفه‌ای آماده می‌سازد.

نمونه سوالات تند خوانی

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

3 نظر ( میانگین : 4.8 )

زکیه درفشی

تمام آزمون ها رو خریدم ولی فکر میکردم میشه دانلود کرد. داخل سایت هر چند بار بخواهید میشه شرکت کرد ولی دانلود نمیشه.

Amir kazemi

دو آزمون تند خوانی رو شرکت کردم خوب بود.

رضا

من یکی از ازمونها راخریدم ولی برام نمییاد