اگر به دنبال یک منبع مهم و کاربردی هستید که سطح مهارت شما وقبولی شما را در آزمون سراسری فتوشاپ فنی و حرفه‌ای تضمین کند، پکیج فتوشاپ فنی حرفه‌ای فن اپ بهترین گزینه برای شما است. شما با دریافت این پکیج و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین آن به مهارت بسیار بالایی دست پیدا خواهید. شما با پکیج فتوشاپ فن اپ با خیالی کاملا راحت و آسوده در جلسه آزمون آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه‌ای حضور پیدا خواهید کرد. با فن اپ به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

آزمون آنلاین فتوشاپ فنی حرفه ای همراه با جواب

اولین و مهم ترین دسته از سوالات پکیج فتوشاپ فنی حرفه‌ای فن اپ، شامل آزمون های آنلاین فتوشاپ فنی حرفه‌ای فن اپ می‌باشد که مهم ترین گروه از سری سوالات پکیج های فن اپ است. شما با دریافت این آزمون ها و حل آنها به سطح مهارت بالایی می‌رسید.آزمون های آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه‌ای فن اپ به شیوه‌ای طراحی شده است کاملا فضای آزمون را برای شما تداعی می‌کند. به عبارتی نوع سوالات، شیوه برگزاری آزمون، مدت زمان آزمون و بسیاری از موارد دیگر کاملا شبیه به آزمون سراسری فنی حرفه‌ای طراحی شده است. نکته مثبت این کار در این است که از استرس شما کاسته و به اعتماد به نفس تان افزوده می‌شود.یکی دیگر از اهمیت های آزمون فتوشاپ فنی و حرفه‌ای فن اپ، کارنامه آزمونی آن است که بلا فاصله پس از پایان آزمون برای شما به نمایش گذاشته می‌شود. شما از طریق این کارنامه به نقاط ضعف و قوت تان پی خواهید برد و تمرکز بیشتری بر برخی از مفاهیم خواهید داشت.

مدرک فنی و حرفه ای خود را با دیدن این ویدیو همین الان دریافت نمایید !

 

نمونه سوالات تستی رایگان فتوشاپ فنی حرفه ای

دومین دسته از نمونه سوالات پکیج فتوشاپ فنی حرفه‌ای فن اپ، شامل نمونه سوالاتی است که به صورت تستی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. با این دسته نمونه سوالات علاوه بر اینکه سطح درک مفاهیم تان بالا می‌رود، مهارت تست زنی تان نیز بالا می‌رود.  نمونه سوالات فتوشاپ فنی و حرفه‌ای فن اپ دارای پاسخ نامه های بسیار جامع و کاربردی است که می‌توانید از آن به عنوان منبع خوبی جهت مرور مطالب و تثبیت نکات استفاده کنید. همچنین نمونه سوالات فتوشاپ فنی و حرفه‌ای فن اپ به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده شده است که می‌توانید به شیوه‌ای کاملا آسان به آنها دسترسی داشته باشید.اگر تا کنون این فرصت را نداشتید که در مدت زمانی که می‌بایست خود را برای آزمون سراسری فتوشاپ فنی و حرفه‌ای آماده کنید و نتوانسته‌اید و یا از سطح مهارت نسبتا پایینی برخوردارید و برای آزمون آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه‌ای آماده نیستید، فن اپ این تضمین را به شما می‌دهد که در کمترین زمان ممکن و به بهترین و ساده ترین شیوه ممکن سطح مهارت تان را بسیار بالا خواهد برد و شما را کاملا برای آزمون سراسری فتوشاپ فنی و حرفه‌ای آماده می‌سازد.

         آزمون رایگان فوتوشاپ فنی وحرفه ای    

آزمون آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه ای ویژه 1401

تمامی نمونه سوالات و آزمون های آنلاین فتوشاپ فنی حرفه‌ای فن اپ توسط کارشناسان مجرب و با سابقه و متناسب با استاندارد های آزمونی کشور تهیه و طراحی شده است که متناسب با هرنوع تغییری در سطح کتاب درسی و یا آزمون، بروز رسانی می‌شوند.برای دسترسی به آزمون های آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه‌ای فن اپ می‌بایست ابتدا در سایت فن اپ ثبت نام های لازم را انجام دهید و پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه و تشکیل پنل کاربری برای شما، می‌توانید به اولین آزمون که به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته شده است، استفده کنید. برای دسترسی به سایر آزمون های آنلاین فتوشاپ فنی و حرفه‌ای می‌بایست با پرداخت هزینه بسیار کمی، می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

نمونه سوالات فتوشاپ

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

2 نظر ( میانگین : 4.8 )

سمیرا ایرانی

من اصلا توی آزمون های فنی حرفه ای شرکت نکردم ؛ ولی نمونه سوالات بهم چیزای زیادی یاد داد‌.خسته نباشید.

کیمیایی

به عنوان کسی که مربی هستم میتونم بگم پرتکرار ترین نمونه سوالات فتوشاپ رو میتونید در این آزمون ها ببینید.