تضمین صد در صدی قبولی شما دانشجویان رشته وردپرس فنی حرفه‌ای تنها با دریافت پکیج فن اپ. شما دانشجویان با دریافت این پکیج و حل نمونه سوالات و آزمون های آنلاین وردپرس فنی و حرفه‌ای، به سطح مهارت بسیار بالایی دست پیدا خواهید کرد و در آزمون سراسری وردپرس فنی حرفه‌ای بهترین نتیجه را کسب می‌کنید. شما با این پکیج صفر تا صد نکات مربوط به وردپرس را درک خواهید کرد و به هیچ منبع دیگری نیاز نخواهید داشت.

  آزمون آنلاین وردپرس فنی حرفه‌‌ ای ویژه 1401

دسته اول از سری سوالات وردپرس فنی حرفه‌ای پکیج فن اپ، آزمون های آنلاین وردپرس فنی و حرفه‌ای را شامل می‌شود که از اهمیت بسیاری برخوردار می‌شود. یکی دلایل اهمیت بالای آزمون های آنلاین وردپرس فنی و حرفه‌ای، شیوه طراحی آن است که کاملا مشابه با آزمون سراسری وردپرس فنی و حرفه‌ای طراحی شده است. نوع سوالات آزمون، شیوه برگزاری آن، زمان آن و بسیاری از موارد دیگر کاملا مشابه با آزمون سراسری وردپرس فنی حرفه‌ای می‌باشد. این امر در کاهش استرس شما و افزایش اعتماد به نفستان تاثیر به سزایی دارد.یکی دیگر از دلایلی که به آزمون های آنلاین وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ دلیل دو چندان داده است، کارنامه آزمونی آن است که بلا فاصله پس از پایان آزمون برای شما نمایش گذاشته می‌شود. شما با این کارنامه علاوه بر اینکه نقاط ضعف و قوت تان را به نمایش مشخص می‌شود تا از طریق آن با تمرکز بیشتر بر روی نقاط ضعف تان آنها را تقویت و در آزمون سراسری وردپرس فنی حرفه‌ای بهترین نتیجه را کسب کنید.تمامی آزمون های آنلاین و نمونه سوالات موجود در پکیج وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ، توسط کارشناسان مجرب و با سابقه تهیه و طراحی شده است که تمامی استاندارد های آزمونی کشور در آن رعایت شده است. همچنین تمامی سوالات این پکیج متناسب با هر نوع تغییری در سطح کتاب درسی و یا آزمون وردپرس فنی و حرفه‌ای، بروز رسانی می‌شود.

کارت مهارت خودرا بادیدن این ویدیو همین الان دریافت کنید !

نمونه سوالات تستی وردپرس فنی حرفه ای همراه با جواب

دومین گروه از سری سوالات وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ،  شامل نمونه سوالاتی می‌شود که به صورت تستی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این دسته از نمونه سوالات در کنار بالا بردن سطح مهارتتان، مهارت تست زنی شما را نیز تقویت می‌کند.نمونه سوالات وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ دارای پاسخ نامه های بسیار جامع و کاربردی است که می‌توانید از آن برای منبعی جهت مرور مطالب و تثبیت نکات استفاده کنید. همچنین نمونه سوالات وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و می‌توانید بسیار آسان به آنها دسترسی داشته باشید.

آزمون رایگان وردپرس فنی وحرفه ای

آزمون آنلاین وردپرس فنی و حرفه ای رایگان

برای دسترسی به آزمون های آنلاین وردپرس فنی و حرفه‌ای فن اپ، می‌بایست ابتدا در سایت فن اپ اقدام به ثبت نام کنید. پس انجام مراحل ثبت نام و تشکیل پنل کاربری، می‌توانید به اولین آزمون آنلاین وردپرس فنی حرفه‌ای فن اپ، دسترسی پیدا خواهید کرد. برای دریافت سایر آزمون های وردپرس فنی حرفه‌ای فن اپ، می‌توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی، به آنها دسترسی داشته باشید. اگر تا کنون برای آزمون سراسری وردپرس فنی حرفه‌ای خود را آماده نکرده‌اید و از سطح مهارت پایینی برخوردار هستید، فن اپ این تضمین را به شما می‌دهد که در کمترین زمان ممکن و به بهترین و ساده ترین شیوه، سطح مهارت شما را بالا ببرد و شما را کاملا برای آزمون سراسری وردپرس فنی و حرفه‌ای آماده سازد.

نمونه سوالات وردپرس

نقد و برسی کاربران

ایمیل شما در سایت منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید :

4 نظر ( میانگین : 4.4 )

سهند جاهدی

نمونه سوالات عالی بود مررررسی.

پوررحیم

همه ی ۹۰ تا سوال رو حل کردم استاندارد و خوب بود

محمد جوادی

من اصلا مدرک فنی و حرفه ای ندارم ولی وردپرس بلدم و با دیدن این نمونه سوالات تصمیم گرفتم برم مدرک بگیرم

هانیه نبوی

سلام توروخدا کمک کنین میخام سوالارو بخرم فردا امتحان دارم